Aylık Arşivler: Nisan 2013

CBO : Oyunun Ruhu

Artılarıyla, eksileriyle, ilkleriyle beraber ilk kez düzenlediğimiz CBO Bolu Turnuvası sonrasında Türkiye Altımıt Camiasına böyle bir organizasyon yaşatmanın gururunu yaşıyoruz. Takım olarak “Oyunun Ruhu” ödülünü gene kimselere bırakmazken, sahadaki sonuçlarda ise yüksek beklentilerle gittiğimiz turnuvada genel olarak güzel oyuna rağmen,

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: ,

Pastanın Çileği

Bahar sezonuna başlarken, takım içi gelişmelerinin yanı sıra (Celal ve Sercan İstanbul dışına taşındı, Selim TUS’a ağırlık vermeye başladı, Fritz halen Almanya’da ve Ahmet askerden döndü) dış transferde de Frizbi Teknik’ten Esin Kutay Kılıç’ı renklerimize bağladık.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: ,

Bahar Ligi Sona Erdi

Bir başka Bahar Ligi’ni daha ikili averaj sonucu 2. olarak tamamladık. Son haftadaki güzel oyun, güçlü rakiplere karşı alınan galibiyetler ve en önemlisi müzemize götürdüğümüz yeni Oyunun Ruhu ödülü, takımdaki moralleri Bolu Turnuvası öncesi en üst seviyeye çıkardı.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler:

’13 Bahar Ligi – İkinci Yarı

2013 İstanbul Bahar Ligi’ni, ilk yarı maçlarının ardından 3 galibiyet 1 mağlubiyet ile TK’nın ardından 2. sırada tamamladık. 3. hafta maçlarında rakiplerimiz Boğaziçi Fat Cats ve Yeditepe Ravens idi. Bir önceki hafta, TK mağlubiyetinin bahanesi olarak gösterdiğimiz handler (Selim) ve

Genel kategorisine gönderildi Etiketler:

Kadın Oyuncu Eksikliği

Bilindiği gibi kadın oyuncu sayımız sürekli sınırda. Özellikle turnuvalarda, mevcut kadın oyuncularımızdan katılamayan olduğu zaman takım olarak turnuvaya gidememe durumuyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu yüzden etrafımızdaki potansiyel kız arkadaşlarımıza/tanıdıklarımıza oyunu anlatıp takıma yeni kadın oyuncular kazandırmanın yollarını arıyoruz.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: